fbpx

Koherentsteraapia

Koherentsteraapia on Dr. Joe Dispenza poolt loodud tervendusmeetod, mis keskendub koherentsuse ehk harmoonia ja tasakaalu loomisele keha, meele ja emotsioonide vahel.

  • Aju ja südame koherentsus: Seisund, kus süda ja aju töötavad sünkroonis, luues harmoonilise ja tasakaalustatud oleku. See seisund saavutatakse sageli läbi meditatsiooni, hingamisharjutuste ja positiivsete emotsioonide.
  • Energiatasakaal: Koheretne tervendamine keskendub keha energiaväljade tasakaalustamisele, et luua harmoonia ja tervenemine. Kui keha energiaväljad on tasakaalus, on keha ja meel paremini võimelised iseennast tervendama.

Eelised

  • Paranenud tervis: Kui keha ja meel on koherentses seisundis, paraneb immuunsüsteemi töö, vähenevad stress ja ärevus ning üldine tervislik seisund paraneb.
  • Emotsionaalne tasakaal: Koherentsus aitab vähendada negatiivseid emotsioone ja suurendada positiivseid tundeid, nagu armastus, tänulikkus ja rahulolu.
  • Selgem mõtlemine: Koherentsseisund aitab parandada keskendumisvõimet ja selgust, mis omakorda toetab paremat otsustusvõimet ja probleemide lahendamist.

Toimemehhanism

  1. Teadlikkus ja keskendumine: Tervendaja saavutab rahuliku ja keskendunud seisundi, sageli läbi meditatsiooni ja sügava hingamise. See aitab luua koherentsust enda sees.
  2. Positiivne kavatsus: Tervendaja keskendub selgele ja positiivsele kavatsusele tervendada teist inimest. See võib hõlmata visualiseerimist, kus tervendaja kujutab ette, kuidas teise inimese keha ja meel muutuvad tervemaks.
  3. Energia suunamine: Tervendaja suunab oma energia teise inimese poole. See võib toimuda füüsilise puudutuse kaudu või kaugelt, visualiseerides energia voolu teise inimese suunas.
  4. Koherentsseisundi loomine: Tervendaja püüab luua koherentsseisundi ka tervendatavas inimeses, kasutades positiivseid emotsioone ja harmoonilist energiat. See aitab teise inimese kehal ja meelel saavutada tasakaalu ja alustada tervenemise protsessi.

Taust

Koherentsteraapia looja Dr. Joe Dispenza on tuntud teadlane, autor ja lektor, kes keskendub peamiselt neuroteadusele, epigeneetikale ja kvantfüüsikale, et selgitada, kuidas inimesed saavad oma mõtete ja tunnetega oma tervist ja elu muuta.

Dispenza on süvitsi uurinud aju ja närvisüsteemi toimimist, keskendudes sellele, kuidas inimese mõtted, tunded ja harjumused mõjutavad aju plastilisust ja tervenemist.

Tema tööd on mõjutanud epigeneetika ja kvantfüüsika, mis uurivad, kuidas geenide ekspressiooni saab mõjutada keskkonna ja mõtete kaudu ning kuidas kvantfüüsika printsiibid võivad selgitada teadvuse ja reaalsuse vahelist seost.

Dispenza on kirjutanud mitmeid raamatuid, sealhulgas “Evolve Your Brain”, “Breaking the Habit of Being Yourself”, “You Are the Placebo” ja “Becoming Supernatural”. Need raamatud keskenduvad sellele, kuidas inimesed saavad oma mõtete ja emotsioonidega oma elu muuta.

Küsimuste korral kirjuta e-mail holistic@healing.ee või helista +372 53 53 55 72

Broneeri